+420 481 543 112       machek.hydroma@seznam.cz

O nás

ProvozovnaFirma Jiří Machek - Hydroma vznikla v roce 1991. Svou činností navázala na bývalou náplň Okresního podniku služeb, a to opravy hydraulických agregátů. Majitelem firmy je pan Jiří Machek , celý název firmy je odvozen od HYDR - hydraulická O - opravna MA - Machek. Původní servis byl zajišťován pro servořízení a hydromotory.V současné době je sortiment oprav rozšířen o výrobky firmy: Bosch Rexroth, Poklain atd. viz hydraulika.

Během vývoje firmy byla do výrobního programu zařazena výroba pásových horizontálních pil na dřevo, přídavných elementů jako šrankovníku a brusky na pilové pásy. Doplňkovým programem byla několik let výroba přístrojů pro zubní laboratoře. Firma dále zajišťuje servis u všech svých výrobků. V roce 2003 se rozšířila nabídka služeb o stanici technické kontroly a měření emisí. Technické prohlídky jsou pro vozidla do 3,5 tuny, traktory atd.

V současné době je program výroby rozšířen o komínovou frézu.

Areál firmy se nachází v průmyslové zóně města Jilemnice na adrese K Pile 919 nebo provozovnu měření emisí a STK na adrese K Javorku 982.